Panel diskusija povodom prvog Dana konkurencije na Ekonomskom fakultetu

Poštovane koleginice i kolege,

Pozivamo vas na događaj pod nazivom Dan konkurencije koji, u saradnji sa Agencijom za zaštitu konkurencije, organizujemo na Ekonomskom fakultetu u ponedjeljak, 29. aprila sa početkom u 10:00 h u sali Mediteran.

Nakon uvodnih obraćanja dekana prof. dr Mijata Jocovića i predsjednika Savjeta AZZK gospodina Dragana Damjanovića, uslijediće panel diskusija pod nazivom Politika zaštite konkurencije kao faktor ekonomskog razvoja u kojoj će učestvovati:

Prof. dr Nikola Milović, redovni profesor Ekonomskog fakulteta Univerziteta Crne Gore,

Branimira Kovačević, Agencija za zaštitu tržišnog natjecanja (AZTN) Republike Hrvatske,

Vuk Leković, advokat – „Gecić Law“, Beograd (Republika Srbija),

Mr Enis Huremović, vršilac dužnosti zamjenika direktora Agencije za zaštitu konkurencije i

Dr Nebojša Jovović, direktor Agencije za zaštitu konkurencije.

Moderator događaja biće Luka Dedić, načelnik sektora za Međunarodnu saradnju i medije u Agencije za zaštitu konkurencije.

Agendu događaja možete naći ovdje.

Ljubazno vas molimo da, u cilju efikasnije organizacije, potvrdite svoj dolazak na LINK-u.

Dobro došli!