U okviru unapređenja sistema kvaliteta na Univerzitetu Crne Gore, u ponedeljak, 29. oktobra Doc. dr Mirjana Kuljak održaće predavanje/prezentaciju o akademskom integritetu i smjernicama za izradu seminarskih radova, za studente svih godina studija Ekonomije i Menadžmenta. Amfiteatar, u 14:30 sati.

U okviru unapređenja sistema kvaliteta na Univerzitetu Crne Gore, u ponedeljak, 29. oktobra Doc. dr Mirjana Kuljak održaće predavanje/prezentaciju o akademskom integritetu i smjernicama za izradu seminarskih radova, za studente svih godina studija Ekonomije i Menadžmenta. Amfiteatar, u  14:30 sati.