Prijava do 7.decembra

Poštovane koleginice i kolege,

kao rezultat potpisanog sporazuma o saradnji između Ekonomskog fakulteta i Crnogorske komercijalne banke, CKB će omogućiti stručnu praksu za 10 studenata četvrte godine Ekonomskog fakulteta.

Praksu u trajanju 6 mjeseci odabrani studenti će obavljati u različitim sektorima Banke (Retail, Corporate, Call center) a počeće je u Call centru. Uoči početka prakse, studenti će u CKB proći neophodnu obuku.

Radno vrijeme će biti fleksibilno kako biste bili u prilici da pohađate nastavu bez izostajanja!

Tokom trajanja stručne prakse, bićete u prilici da usvojite niz korisnih znanja i steknete nove vještine, koje će vam biti dragocjene za rad u bankarskom ali i uopšte u sektoru finansija, poput: procesa rada banke, rad sa klijentima, razvijanje prodajnih vještina i sl. Osim navedenog, to vrijeme možete iskoristiti i za prikupljanje podataka za izradu seminarskih ili diplomskih radova.

Ukoliko ste zainteresovani da steknete radno iskustvo kroz praksu u jednoj od partnerskih institucija Ekonomskog fakulteta, prijavite se na e-mail:  hroffice@ckb.menajkasnije do petka, 7. decembra 2018. godine.

Želimo vam uspješan ulazak u poslovni svijet!

Srećno!