Gostujuće predavanje izvršnog direktora Centralne banke Crne Gore na Ekonomskom fakultetu

Dr Radoica Luburić, izvršni direktor Centralne banke Crne Gore, održaće predavanje studentima Ekonomskog fakulteta Univerziteta Crne Gore na temu “Upravljanje operativnim rizikom u savremenom poslovnom okruženju”, u utorak, 17. januara 2017. godine, sa početkom u 11:00 h (sala 104).

S obzirom na bogatu profesionalnu biografiju i ogromno iskustvo dr Luburića, pozivamo studente da prisustvuju predavanju i iskoriste ovu mogućnost za jačanje praktične dimenzije znanja koja stiču kroz studijski program Fakulteta.

Ovo predavanje organizovaće studentska organizacija Montenegro Management Future Forum.

Kontakt osoba: Nikola Ivanović, 067 863 584