MAJSTORSKA RADIONICA NA INSTRUMENTU KONTRABAS U OKVIRU PROJEKTA "MUZIČKI KRUG"

Stručni saradnik sa Muzičke akademije – Cetinje mr Veljko Belević je u periodu od 23. do 25. novembra 2019. godine u Umjetničkoj školi za muziku i balet „Vasa Pavić“ u Podgorici održao majstorsku radionicu na instrumentu kontrabas namijenjeno profesorima i učenicima osnovnog i srednjeg muzičkog obrazovanja.

Majstorska radionica na instrumentu kontrabas predstavlja peti segment održan u okviru projekta „Muzički krug“ podržan od strane Ministarstva prosvjete, koji se realizuje u periodu od septembra – decembra mjeseca 2019. godine, a čiji je program direktno usmjeren na talentovane učenike osnovnog i srednjeg muzičkog obrazovanja u Crnoj Gori.

Na kraju radionice je bio upriličen koncert u koncertnoj sali Muzičke škole ,,Vasa Pavić,, u Podgorici na kome su se predstavili učesnici projekta.