Profesorica Popović nastupila u Dubrovniku

U Grand hotelu Park, u Dubrovniku, od 10. do 15.01. 2020. godine održan je  23. po redu međunarodni seminar za muzičke pedagoge, umjetnike, studente i učenike u organizaciji Udruženja muzičkih i baletnih pedagoga BiH. Duga i lijepa tradicija održavanja seminara svake godine u Dubrovnik dovede brojne muzičke stručnjake, istaknute domaće i svjetske pedagoge i umjetnike iz BiH, Slovenije, Srbije, Hrvatske, Crne Gore, Rusije, Ukrajine, Austrije i Njemačke koji kroz brojne master klasove i koncertna izvodjenja razmjenjuju svoja pedagoška i umjetnička znanja i iskustva. Na jednom od koncerata, održanom 13.01, predstavila se i naša koleginica, docent za kamernu muziku, mr Nataša Popović koja je zajedno sa kolegom mr Markom Simovićem, docentom za violinu na Sarajevskoj muzičkoj akademiji izvela sonate tri velika imena klasične muzike, Baha, Mocarta i Betovena.