Lična donacija alumniste Elektrotehničkom fakultetu

Bivši uspješni student Elektrotehničkog fakulteta i nekadašnji asistent na našem fakultetu, Saša Leković, uplatio je ličnu donaciju Elektrotehničkom fakultetu u iznosu od 5,000.00 €, sa željom da novac bude utrošen na poboljšanju radnih uslova zaposlenih i studenata Fakulteta. Divan gest i potvrda da veliki i uspješni nikada ne zaboravljaju svoje korijene.

On je danas uspješan poslovni čovjek, sa sjajnom radnom biografijom, trenutno zaposlen u kompaniji Telenor na poziciji direktora za tehniku za Srbiju i Crnu Goru. Svoju vezanost za Elektrotehnički fakultet potvrdio je kroz izuzetnu saradnju koju Fakultet ima sa kompanijom Telenor, ali i ličnim činom koji zavrjeđuje najdublje poštovanje i pohvale.