NASTAVA NA SVIM ORGANIZACIONIM JEDINICAMA UNIVERZITETA CRNE GORE OBUSTAVLJA SE, POČEV OD PONEDJELJKA 16. MARTA TEĶUĆE GODINE.

Ministarstvo zdravlja Crne Gore, u skladu sa Zakonom o zaštiti stanovništva od zaraznih bolesti naredilo je preduzimanje privremenih mjera za sprečavanje, unošenje u zemlju, suzbijanje i sprečavanje prenošenja korona virusa.

Jedna od privremenih mjera je i prekid obrazovno-vaspitnog rada u javnim i privatnim obrazovno-vaspitnim ustanovama, u trajanju od najmanje 15 dana, počev od 16. marta 2020. godine.

S tim u vezi, obavještavamo DA SE NASTAVA NA SVIM ORGANIZACIONIM
JEDINICAMA UNIVERZITETA CRNE GORE OBUSTAVLJA, POČEV OD PONEDJELJKA 16. MARTA TEĶUĆE GODINE.

Originalna vijest: https://www.ucg.ac.me/objava/blog/10/objava/65435-organizacionim-jedinicama-univerziteta-crne-gore-dekanima-i-direktorima-od-16-marta-privremena-obustava-nastave-i-privremene-mjere-za-sprecavanje-nastanka-i-sirenja-korona-virusa