Konkurs za upis studenata u prvu godinu budžetskih dvogodišnjih master studija Univerziteta Crne Gore u II roku

Upravni odbor Univerziteta Crne Gore raspisaće,  u petak, 16. oktobra 2020. godine, konkurs za upis studenata u prvu godinu budžetskih dvogodišnjih master studija Univerziteta Crne Gore u II roku, za studijsku 2020/2021. godinu.

Tekst konkursa za upis na master akademske i primijenjene studije obima 120 ECTS kredita, biće dostupan u dnevnim novinama koje izlaze u Crnoj Gori i na zvaničnom sajtu Univerziteta (www.ucg.ac.me).

U II upisnom roku, prijave za master studije, predavaće se  u ponedjeljak, 19. oktobra 2020. godine, studentskoj  službi Elektrotehničkog fakulteta.

Raspored polaganja prijemnog ispita biće objavljen na internet stranici Elektrotehničkog fakulteta, a organizovaće se u utorak i srijedu, 20. i 21. oktobra 2020. godine.