Online test

Online test održaće se 18. maja 2020.

Grupe, linkovi za pristup i tačni termini biće objavljeni naknadno.

Test će nositi maksimum 30 poena. Postavke testova biće objavljene na UCG sajtu predmeta. Test se radi na papiru a nakon završetka rada test je potrebno slikati i poslati na mejl adresu koja će biti naknadno specificirana. Studenti treba da imaju otvorene ZOOM naloge a ime naloga treba da odgovara studentovom imenu i prezimenu i broju indeksa. Tokom rada kamera treba da bude uključena kako bi nastavnik mogao da prati rad studenta.

Tokom juna će biti organizovan i popravni termin online polaganja.

Test će obuhvatiti gradivo od početka semestra zaključno sa bipolarnim tranzistorima i njihovim pojačavačkim svojstvima -(model tranzistora za male signale). Na testu dolaze u obzir i zadaci i teorijska pitanja.

Drugi dio gradiva polagaće se u amfiteatru kada se za to steknu uslovi (ukoliko bude moguće, već u junskom ispitnom roku) i taj dio gradiva nosiće 55 poena.