Raspored nastave u ljetnjem semestru studijske 2020/21. godine

Predavanja u ljetnjem semestru studijske 2020/21. godine počinju u ponedeljak 15.02.2021.

Rasporedi nastave za osnovne, specijalističke i dvogodišnje master studijske programe za studijsku 2020/21. godinu su u prilogu.

Nastava na prvoj godini sva tri studijska programa izvodi se u amfiteatru 106.

Nastavi iz Predmeta opstih akademskih vještina (Organizacija rada i menadžment ) prve nedjelje uživo prisustvuju studenti studijskog programa Elektronika, telekomunikacije i računari, a druge studenti studijskog programa Energetika i automatika. I tako naizmjenično.

Nastava na drugoj i trećoj godini svih studijskih programa realizuje se u salama, uz mogućnost on-line praćenja.

Studenti koji prate nastavu na drugoj i trećoj godini podijeljeni su u dvije grupe (studenti sa parnim i neparnim brojem indeksa). Jedne nedjelje nastavi uživo prisustvuju studenti sa parnim brojem indeksa, dok studenti sa neparnim brojem indeksa prate nastavu preko zoom platforme. Naredne nedjelje važi obrnuto. Studenti sa parnim brojem indeksa su u salama prve nedjelje nastave.

Ukoliko je potrebno radi ispunjenja zdravstveno-epidemioloških mjera, studenti specijalistickih i master studija mogu, takodje, biti podijeljeni u grupe.

Detalje o izvođenju nastave za pojedinačne predmete studentima će objaviti predmetni nastavnici.