Preliminarna rang lista kandidata za upis na master studijske programe Elektrotehničkog fakulteta

Kandidati mogu obaviti uvid u testove 6. oktobra 2021. godine prema rasporedu koji je u prilogu.

Prigovori na Preliminarnu rang listu se podnose Upisnoj komisiji na Elektrotehničkom fakultetu do 7. oktobra 2021. godine u 10 časova. Prigovori se dostavljaju Studentskoj službi Elektrotehničkog fakulteta.

Primljeni kandidati upis mogu obaviti nakon objavljivanja konačnih rang lista 8. oktobra 2021. godine u prostorijama Studentske službe u vremenu od 10 do 15 časova.

Za kandidate koji ne obave upis zaključno sa 8. 10. 2021. godine do 15 časova smatraće se da su odustali od upisa na master programe Elektrotehničkog fakulteta.