U okviru Erasmus + programa realizovana je razmjena profesora Univerziteta Marmara i Filozofskog fakulteta

U okviru Erasmus + programa (Teaching Mobility) realizovana je razmjena profesora Univerziteta Marmara i Filozofskog fakulteta. U skladu sa tim, Univerzitet Crne Gore, Filozofski fakultet – Studijski program za sociologiju, posjetili su prof. dr. Mehmet Fatih Aysan i doc. dr Zübeyir Nişancı, Marmara Univerzitet, Istanbul – Turska. U petodnevnom boravku na Filozofskom fakultetu i Studijskom program za sociologiju, profesori su održali seriju predavanja. Upriličen je susret gostujućih profesora sa prof. dr Dijanom Vučković, prodekankom za nastavu, kao i prof. dr Vladimirom Bakračem, rukovodiocem Studijskog programa za sociologiju. Sastanku je prisustvovala i doc. dr Nataša Krivokapić, predavač na ovom studijskom programu. Posjeta je nastavak saradnje uspostavljene između Marmara Univerziteta i Filozofskog fakulteta – Univerziteta Crne Gore.