Poziv i prijava za hor Filozofskog i Filološkog fakulteta

Poštovani uposleni,  studenti i studentkinje,

Pjevanje je univerzalni jezik koji nas povezuje iznad svih granica i razlika, pa upravo zbog toga pozivamo sve ljubitelje pjevanja, bez obzira na prethodno iskustvo, da se pridruže osnivanju jedinstvenog hora na Filozofskom i Filološkom fakultetu.

Neka vaš glas bude dio priče koju zajedno stvaramo. Pridružite nam se i zajedno ćemo otkrivati ljepotu muzike na način koji samo hor može pružiti.

Molimo vas da se prijavite  slanjem e-maila na ff@ucg.ac.me do 28.03.2024.god. U e-mailu navedite svoje ime, prezime, kontakt tel. i naznačite da se prijavljujete za hor. Kontakt možete ostaviti i u Arhivi Filozofskog fakulteta. Hor će voditi mr Andrijana Vučetić Obadović.

Ne propustite ovu priliku da se pridružite našem amaterskom horskom ansamblu i da svojim glasom doprinesete bogatstvu naše muzičke zajednice u akademskim redovima.

Služba dekanata Filozofskog fakulteta