Održano gostujuće predavanje prof. dr Ali Kitisa, dekana fakulteta za fizikalnu terapiju i rehabilitaciju na Univerzitetu Pamukkale

Prof. dr Ali Kitis redovni profesor, dekan fakulteta za fizikalnu terapiju i rehabilitaciju na Univerzitetu Pamukkale u Denizliju održao je predavanja na studijskom programu Primijenjena fizioterapija Medicinkog fakulteta 9. i 10. maja 2022. godine, pod nazivom "Hand Rehabilitation – tendon healing, Rehabilitation after tendon injuries”.

Studenti Primijenjena fizioterapije su dobili informacije o najnovijim protokolima u oblasti rehabilitacije šake uz transfer iskustva vezanih za master Primijenjene fizioterapije, kao i mogućnostima mobilnosti studenata, sa ciljem razmjene iskustava, sticanje novih znanja i vještina, upoznavanje sa novim tehnologijama iz oblasti fizioterapije.

Doc. dr Dušan Mustur, rukovodilac kontinuirane medicinske edukacije i prodekan za nastavu prof. dr Aleksandra Vuksanović-Božarić uručili su sertifikat prof. dr Ali Kitisu.