Dani otvorenih vrata

Predstavnici Medicinskog fakulteta  Univerziteta Crne Gore,  buduće studente su upoznavali sa studijskim programima i radom fakulteta, kao i mogućnostima zaposlenja po završetku studija.

Na Danu otvorenih vrata su se maturanti, a i studenti, osim o studijskim programima, upoznali sa stipendijama stranih država i dobili informacije o njima direktno od ambasada tih država u Crnoj Gori.

Maturanti su imali mogućnost da se informišu i o studentskom standardu, studentskim sportskim takmičenjima, studentskim organizacijama i svemu onome što pruža studentski život.

Štand Medicniskog fakulteta je bio veoma posjećen, veliki broj maturanata je iskazao želju da upiše neki od studijskih programa Medicinskog fakulteta.

Štand su posjetili i ministar prosvjete dr Damir Šehović i rektor  Univerziteta Crne Gore prof. dr Danilo Nikolić