Medicinski fakultet, 25.09.2019

Realizovan monitoring Erasmus + projekata HEPMP

Na Medicinskom fakultetu Univerziteta Crne Gore održan je godišnji sastanak HEPMP Erasmus + projekta

Na sastanku su prisustvovali predstavnici Univerziteta Crne Gore, prodekanka za međunarodnu saradju prof. dr Nataša Kostić, predstavnici Erasmus+  kancelarije za Crnu Goru Vanja Drljević, prodekanaka za nauku na Medicinskom fakultetu prof. dr Aneta Bošković, kao i članovi HEPMP tima za Crnu Goru.

Izložene su sve aktivnosti koje su urađene na projektu, obrazloženo je i zašto se sa nekim aktivnostima kasnilo, prisutni  su upoznati sa završetkom tendera za stimulator i kompjutersku opremu.

Na sastanku je prikazan plan budućih aktivnosti, oraganizacija četiri seminara za ljekare u primarnoj zdravstvenoj zaštiti, koji će biti održani do kraja ove i u prvoj polovini sljedeće godine.

Broj posjeta : 302