Medicinski fakultet, 02.12.2019

Predavanja vodećeg istraživača u Univerzitetskoj bolnici i Institutu kliničke medicine u Oslu prof. dr Srđana Đurovića

U ponedeljak 02.12.2019. godine je na Medicniskom fakultetu kroz program “Gostujući predavači”, u okviru projekta podržanog od strane Ministarstva nauke Crne Gore “Multidisciplinarna dijagnostika – molekularna medicina”, predavanje na temu: Translacijska genomska istraživanja i precizna medicina – “from bench to bedside" održao prof. dr Srđan Đurović, vodeći istraživač u Univerzitetskoj bolnici i Institutu kliničke medicine u Oslu.

Uvaženog profesora je uz riječi dobrodošlice pozdravio i najavio dekan Medicinskog fakulteta prof.dr Miodrag Radunović

U srijedu 04.12.2019. godine, prof. dr Srđan Đurović održao je predavanje na temu “Poligenski riziko indeksi i njihova primjena u dijagnostici i terapiji kompleksnih bolesti”.

U petak 06.12.2019. godine prof. dr Srđan Đurović održao je predavanje na temu "Funkcionalna translacijska istraživanja kompleksnih poligenskih bolesti" (primjeri iz neuropsihijatrije)

Broj posjeta : 410