Najbolji među najboljima na petom Internacionalnom kongresu studenata medicine

Šezdeset pet studenata Medicinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore  je učestvovalo na V Internacionalnom kongresu studenata medicine, SaMED-u (International Medical Student Congress), koji se održao u Sarajevu od 20. februara do 23. februara 2020. godine.

Student Farmacije Damnjan Nuculović dobio je nagradu za najbolju poster prezentaciju i nagradu od strane stručnog žirija za najbolji rad na kongresu, a student Medicine Stefan Mikić dobio je nagradu za najboljeg ambasadora.

Studenti su se vratili bogatiji za novo iskustvo, uz znanje i vještine koje su mogli steći na radionicama, na kojima su studenti Medicinskog dakulteta  pokazali kao odlični, a neki od njih osvojili i nagrade.

Ono što je dobit ovog iskustva jesu i nova poznanstva sa studentima iz različitih država koja će se sigurno nastaviti i u budućnosti.