Humanitarna akcija studenata Medicinskog fakulteta: Napunimo vreću podijelimo sreću

Studenti Medicinskog fakulteta pozivaju sve studente i građane da daju svoj skromni doprinos humanitarnoj novogodišnjoj akciji  „Napunimo vreću, podijelimo sreću“.

Svi ljudi dobre volje imaće mogućnost da u narednih nedjelju dana (21.12.2020. do 28.12.2020), u Podgorici, Igalu, Beranama, Baru i Bijelom Polju učestvuju u prikupljanju slatkiša i/ili igračaka i formiranju paketića za djecu iz Bijele, za štićenike u Komanskom mostu, za djecu sa posebnim potrebama na sjeveru Crne Gore.

Pomozite im da, u ovim teškim vremenima pandemije, izmame osmijeh na licima mališana.

Humanost je uvijek u modi, ne propustite priliku da nekom pomognete jer naše malo nekome je mnogo.

Napunimo vreću, podijelimo sreću.🎁