Obavještenje

Poštovani,

Obavještavam vas da je Ministarstvo prosvjete raspisalo Konkurs za sufinansiranje školarine na magistarskim i doktorskim studijama i putnih troškova za studijske boravke u inostranstvu.

Konkurs i prijavni formular može se preuzeti na ovom linku:

Prijavna dokumentacija se predaje u arhivu Ministarstva prosvjete, Vaka Đurovića bb.

Takođe, najljubaznije bih vas zamolila da me obavijestite da li se na nekom od fakulteta realizuje saradnja u okviru nekog univerzitetskog bilateralnog sporazuma, kako bih vijest objavila na sajt Ministarstva prosvjete i sajt novoformirane Kancelarije za karijerno savjetovanje i mobilnost, koja se nalazi na adresi Hercegovačka 57, Podgorica.
Srdačan pozdrav,

Nada Kovač
Savjetnica I za bilateralnu i multilateralnu saradnju u visokom obrazovanju
Direktorat za visoko obrazovanje