Medicinski fakultet u Podgorici

OBAVJEŠTENJE

Dr med Mirjana Nedović Vuković javno će obrazložiti ciljeve i očekivane rezultate, kao i izložiti istraživački program sa uslovima za uspješan završetak doktorske teze pod radnim nazivom: "Primjena regresionih modela u analizi umiranja od malignih neoplazmi u Crnoj Gori, 1990-2015. godine"

Dana 11.11.2020. godine 10,00 sati (online).

U sali za sastanke (Dekanat) na Medicinskom fakultetu u Podgorici, pred Komisijom u sastavu:

• Prof. dr Boban Mugoša, vanredni profesor Medicinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore - predsjednik;
  • Doc. dr Zoran Bukumirić – docent Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu, mentor;
  • Prof. dr Vladimir Todorović, redovni profesor Medicinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore, član