LABORATORIJSKE VJEŽBE IZ OSNOVA ELEKTROTEHNIKE 1

Raspored grupa za laboratorijske vjezbe iz Osnova elektrotehnike 1, biće objavljen na oglasnoj tabli, na web sajtu ETF-a, u utorak 28.11.2018. godine naveče.

Laboratorijske vježbe počinju u petak, 30.11.2018. godine.

Rade se ukupno četiri laboratorijske vježbe.

Laboratorijske vježbe su obavezne.

Sve četiri odrađene vježbe su preduslov za polaganje završnog ispita.

Samo sve četiri uspješno odrađene vježbe će se bodovati sa ukupno pet bodova.

Studenti su obavezni da na vježbe dođu sa praktikumom koji je u prilogu i da na vježbe dođu pripremljeni na način što će se prije izrade vježbe detaljno upoznati sa materijalom za tu vježbu.

Studenti sa indeksom iz 2017. i prethodnih godina imaju obavezu da se do utorka 28.11.2018. godine do 18.00h jave predmetnom saradniku, Aldinu Kajevicu, na aldin@ucg.ac.me i da ga obavijeste da li su ove vježbe odradili prethodnih godina ili ne.

Ukoliko jesu, laboratorijske vježbe će im biti priznate a ukoliko nijesu imaju obavezu da ih rade zajedno sa ovogodišnjim studentima.

Predmetni nastavnik