Erasmus + konkurs za mobilnost osoblja - Univerzitet u Kadizu

Objavljen je tekst prvog konkursa realizaciju programa mobilnosti za Univerzitet u Kadizu.

Dostupne su stipendije za akademsko i administrativno osoblje. Konkurs je objavljen po osnovu institucionalnog sporazuma za kreditnu mobilnost sklopljenog u okviru Erasmus+ programa. Broj planiranih stipendija za Univerzitet Crne Gore i školsku 2022/23 godinu je 8, a stipendije se dodeljuju za držanje nastave i stručno usavršavanje. Mobilnost traje 7 dana (5 dana + 2 dana za put).

Na sledećim stranicama predstavljena je ponuda za dolazno osoblje, uključujući i predloženi period mobilnosti:

Krajnji rok za dostavljanje dokumentacije prodekanu za međunarodnu saradnju je 20. oktobar 2022. godine.

Više informacija se nalazi u tekstu konkursa, na sljedećem linku https://www.ucg.ac.me/objava/blog/19379/objava/149751-erasmus-konkurs-za-mobilnost-osoblja-na-univerzitetu-u-kadizu-rok-za-prijavu-20-oktobar-2022