Hitno obavještenje o uplati školarine za studijsku 2021/2022. godinu

Obavještavaju se studenti (osnovnih, specijalističkih, magistarskih studija) da su dužni da uplate treću, poslednju  ratu školarine za ljetnji semestar studijske 2021/22. godine najkasnije do 1. juna 2022. godine.

Studenti koji do 1. juna 2022. godine ne izmire cjelokupnu školarinu za studijsku 2021/22.  godinu biće isključeni sa spiskova predmeta iz ljetnjeg semestra i neće moći da polažu završne ispite u junskom ispitnom roku.

Takođe, bez izmirene školarine studenti neće moći da prijave predmete za septembarski ispitni rok, kao i da regulišu status za studijsku 2022/23. godinu

Dokaz o uplati obavezno dostaviti  na šalteru studentske službe ili elektronskim putem na email adresu studentskasluzbaef@ucg.ac.me

(u prilogu obavezno upisati broj indeksa i studijski program ekonomija ili menadžment).