Други дио испита јануар и остало

Термин за израду прве верзије семинарског за јануарски рок је 20.01.2020.

Термин одбране семинарских и детаљна дискусија првог дијела испита се планирају у периоду 27.01-31.01.

Студенти који нису урадили први дио у првом термину а истом су приступили могу да га раде поново тек након истека барем један мјесец у односу на термин првог покушаја.

Студенти који нису радили први дио испита у јануарском року могу исти радити када науче и јаве се предметном наставнику. Тај термин не морају да везују за рокове. Препоручујем када спреме. Да ли је могуће да се испитна пријава преда у јунском року нисам сигуран и заинтересованим колегама препоручујем да то провјере са студентском службом и продеканом а ја сам расположен да се испит и тада полаже (као што су се раније испити са постдипломских студија организовани менторски увјек полагали онда када студент научи невезано фиксно за рокове). Ако ово није могуће испит се може полагати, као што сам већ рекао, кад студент научи, али се пријава може предати тек у првом року када је то дозвољено.

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИК