Informacija za studente nove generacije

Informaciji i materijalima za predmet Matematika za biznis možete pristupiti preko DL sajta (dl.ucg.ac.me) biranjem predmeta.

Zbog svečanog (online) prijema brucoša u ponedjeljak, uvodna predavanja će se obaviti u srijedu, 30.09.2020, za sve studente (obje grupe), sa početkom u 16h45min.

Link za pristup video konferenciji biće aktivan na DL platformi (dl.ucg.ac.me) prije početka časa.

Počev od 5. oktobra, predavanja će se održavati online kako je predviđeno rasporedom časova, preko iste platforme, na kojoj ćete naći link za pristup video konferenciji.

Studenti (ranijih generacija) koji su već slušali ovaj predmet, a nijesu položili ispit, mogu zadržati poene osvojene na domaćim zadacima i aktivnostima. Oni takođe imaju dostupne sve materijale na DL sajtu.