Nova objava - 25.03.2020 23:07

Drage kolege, u atačmentu se nalaze dva fajla koja pokrivaju gradivo jednog predavanja (numerisano sa 1. znači prvo predavanje u ovom formatu). Prvi fajl je skenirani materjal koji treba pročitati i savjetujem da paralelno pratite prezentaciju (drugi fajl).

U dogovoru sa studentom predstavnikom, planiram da organizujem konsultacije naredne nedjelje preko zoom platforme, o kojima će te biti blagovremeno obavješteni, koje u principu može postati i predavanje ako sve protekne u najboljem redu. Pošto predpostavljam da jedan broj studenata neće moći koristiti zoom platformu, što zbog lošeg iterneta ili neposjedovanja odgovarajućih uređaja, materjal predavanja će se regularno izlagati u pdf formatu. Do narednog utorka će na sajtu biti izloženo još 2 predavanja da bi se navrstalo propušteno.

Pazite se, i učite,

želim vam sve najbolje