Informacija u vezi zavrsnog ispita 18.1 2023

Završni ispit se sastoji od teorijskog dijela (max. 35 poena) i praktičnog dijela (max.20 poena).

Student/ica može u I roku (18. 1 2023) da polaže cijeli završni ispit (teorijski i praktični)  ili samo dio (teorijski ili praktični), ne gubeći mogućnost da dio koji nije polagao/la (ili teorijski ili praktični) polaže u popravnom terminu (1. 2 2023)

StudentiIice koji žele da polažu za ocjenu A i B teorijski dio završnog ispita polažu usmenim putem (Student/ica izvlači  listicu s dva pitanja).

S tim u vezi:

1. potrebno je da 17. 1 2023. od 10 do 12h prijave na mail: sofija.s@ucg.ac.me (navesti: Ime i prezime, broj indexa. Subject: prijava za usmeni ispit).
  2. 18. 1 2023. studenti/ice koji su se prijavili da polažu teorijski dio završnog ispita usmenim putem,  prvo polažu praktični dio, a nakon toga polažu usmeno.
  3. Student/ica sam procjenjuje na osnovu osvojenog broja bodova na kolokvijumu i ličnih ambicija na koji način će polagati teorijski dio završnog ispita (pismeno ili usmeno)