case studies

Problematika: Medjunarodnog kretanja kapitala i Platnog bilansa bice izucavana, pored poglavlja u knjizi i slajdova, koji ce tek biti dostavljeni predstavniku studenata Ivani, krajem aprila, i koz izradu case studija EU 28 plus zemlje Zapadnog Balkana.Ova aktivnost ce biti bodovana.

Studenti ce ove studije slucajeva raditi u vec definisanim grupama za eseje. Oni koji nijesu radili eseje a zainteresovani su ucestvuju u ovoj aktivnosti, mogu se javiti do kraja ove nedjelje na emejl, predmetnom saradniku. Kada budemo imati tacan broj grupa, precizirace se zahtjevi u vezi cs.

Studenti koji zele da ostvare ocjenu A-C takodje, do kraja ove nedjelje treba da se jave saradniku.

On line cas, putem zoom aplikacije, odrzace se u cetvrtak u 13h, nakon cega  ce uslijediti vjezbe.