Najava pozvanog predavanja

Centar za naučnoistraživački rad sa zadovoljstvom poziva sve zainteresovane da prisustvuju pozvanom predavanju koje će

dr Sergio Giannattasio, istraživač na Institutu za biomembrane, bioenergetiku i molekularne biotehnologije (IBIOM)

Bari, Italija

održati na temu:

„Uloga BRCA2 u rezistenciji na ljekove protiv kancera i metastazi podstaknutoj mitohondrijalnom disfunkcijom“

Predavanje se organizuje u okviru bilateralnog projekta između Nacionalnog istraživačkog savjeta Italije i Ministarstva nauke Crne Gore pod nazivom „Mitohondrijalna disfunkcija u rastu kancera, rezistenciji na ljekove i hemioterijapijom indukovanoj neuropatiji“.

Predavanje će biti održano u četvrtak, 25. oktobra, u 9h  u slušaoni br. 22 na Medicinskom fakultetu, na engleskom jeziku.

Za sertifikat o učešću poslati mail na: milica.srdanovic.mf@gmail.com