Raspored za polaganje kolokvijuma

Poštovani studenti,

Kolokvijum iz predmeta Strani jezik-engleski održaće se u ponedjeljak, 13.12.2021. Testiranje će se održati u računarskim salama 102, 202 i 109 prema grupama koje su napravljene. Da biste vidjeli u kojoj ste sali i u koliko sati počinje Vaš test, pogledajte raspored koji je dat u prilogu. Studenti su u obavezi da strogo poštuju objavljen raspored i da 5 minuta pred početak kolokvijuma budu ispred sale kako bi se izvršila validacija identiteta te su u obavezi sa sobom ponijeti ličnu kartu ili indeks. Po završetku testa, zamoljeni ste da odmah napustite zgradu u cilju poštovanja epidemioloških mjera. Upotreba mobilnih telefona je strogo zabranjena i povlači diskvalifikaciju.

Testu se pristupa preko stranice predmeta na Mudlu pa su svi studenti u obavezi da provjere još jednom svoje korisničko ime i lozinku. Kako je još od prvog predavanja pristup stranici predmeta putem Mudla bio obaveza za preuzimanje potrebnih materijala, isključivo je odgovornost studenta da zasigura da neometano može pristupiti. U slučaju poteškoća, neizostavno je potrebno na vrijeme (u toku ove radne sedmice) kontaktirati IT službu Ekonomskog fakulteta.

Želimo vam uspješnu pripremu i testiranje!