Nacin polaganja ispita

Drage kolege,

imajuci u vidu novonastale okolnosti i odrzavanje nastave elektronskim putem izvrsicemo odredjene izmjene po pitanju nacina polaganja ispita:

- kolokvijum - 50 poena na kraju semestra

- seminarski rad - 50 poena (ili studentske prezentacije)

Studentni koju su do sada zavrsili svoje prve prezentacije i oni koji su vec dobili teme, mogu nastaviti sa istim nacinom rada, pri cemu cemo prezentacije pocev on naredne sedmice odrzavati putem online sistema video ili tele konferencije koristeci ZOOM platformu (molim vas da istu blagovremeno instalirate i testirate). Link ce biti objavljen naknadno, a termin odrzavanja je u terminu redovne nastave, dakle cetvrtak 26.03.2020. od 13:15 casova.

Predavanja i vjezbe ce bit periodicno obajvljivanja, a uporedo sa vasim prezentacijama obavljacemo i konsultacije.

Takodje molim sve kolege koje su do sada imali prezentacije da mi ih posalju kako bi i one bile objavljene, jer su svakako dio nastavnog materijala.

Za sva dodatna pitanja stojim vam na raspolaganju ili ih mozemo razjasniti kada budemo imali online cas.

Srdacan pozdrav,

Nikola Zaric