Upis druge godine master studija za studente generacije 2020

Studenti master studija - generacija 2020 koji su u studijskoj  2020/2021. godini ostvarili 45 ECTS kredita stekli su pravo upisa II godine kao budžetski studenti i mogu izvršiti upis u petak,          8. oktobra 2021. godine u periodu od 9 do 13 časova, na šalteru studentske službe.

Dokumenta potrebna za upis:

1. Prijavni list koji studenti podižu sa recepcije fakulteta mora biti uredno popunjen, potpisan i na njemu obavezno upisan kontakt telefon.
  2. Prilikom prijave predmeta za studijsku 2021/2022. godinu studenti su dužni prvo da prijave zaostale predmete iz prve godine, a nakon toga mogu dodati predmete iz druge godine i to u iznosu do 30 ECTS kredita po semetru, odnosno do 60 ECTS kredita po godini.

Studenti koji nisu ostvarili 45 ECTS kredita obnavljaju I godinu, a obavještenje o upisu će biti naknadno objavljeno.