Doktorska disertacija/ mr Milan Šćekić/ Filozofski fakultet

UNIVERZITET CRNE GORE

FILOZOFSKI FAKULTET

OBAVJEŠTENJE

Mr Milan Šćekić predao je doktorsku disertaciju pod nazivom ,,Albanci u Crnoj Gori 1945-1955: modernizacija i identitet“.

Komisija za ocjenu doktorske disertacije u sastavu:

1. Prof. dr Dubravka Stojanović, redovna profesorica Filozofskog fakulteta Univerziteta u Beogradu
  2. Prof. dr Đorđe Borozan, naučni savjetnik Istorijskog instituta Univerziteta Crne Gore, u penziji
  3. Dr Dmitar Tasić, viši naučni saradnik Instituta za noviju istoriju Srbije, Beograd.

napisala je Izvještaj o ocjeni doktorske disertacije i dostavila ga Filozofskom fakultetu.

Doktorska disertacija mr Milana Šćekića i Izvještaj Komisije o ocjeni doktorske disertacije stavljaju se na uvid javnosti 15 dana i nalaze se u Biblioteci Univerziteta Crne Gore i Biblioteci Filozofskog fakulteta.

Nikšić, 10.05.2024.godine