Nova objava - 18.03.2020 13:20

Novonastala situacija u zemlji izazvana virusom COVID – 19 i neizvjesnosti do kada će obustava nastave trajati primorava nas da osmislimo načine komunikacije i predavanja putem elektronskih medija ili online.

Zbog specifičnosti predmeta Kamerna muzika, koji podrazumijeva zajedničko sviranje što je u ovim uslovima nemoguće realizovati, a i zbog  nedostatka  opreme  koja podrazumijeva brz internet kod svakog od nas pa se nastava ne može izvoditi online,  modifikovali smo nastavu  na sledeći način:

- Studenti će praviti video zapise svojih dionica na koje će dobijati pismenim ili usmenim putem komentare i sledeće zadatke. Dužina snimljenog materijala i dinamika rada je u dogovoru sa predmetnim nastavnikom.

Za konsultacije ili dodatna pojašnjenja studenti  mogu kontaktirati svog predmetnog nastavnika preko Vibera, telefonski ili putem mejla.

Unaprijed zahvaljujemo na razumijevanju i saradnji.

Red. prof. mr Čedomir Nikolić
Red. prof. mr Žana Lekić