Semestar: 3
ECTS: 4
Status: Obavezan
Fond: 2+2+0
Duplikat: N
ECTS katalog

Ishodi učenja:

Angažovano osoblje

Ime Predavanja Vježbe Laboratorija
MARIJA MUJOVIĆ2x1
7B+6S+2P
NATALIJA MILIKIĆ2x1
7B+6S+2P

Ruski jezik IV Predavanja 18.02.2021.

Ruski jezik III Predavanja 24.12.2020.

Ruski jezik III Predavanja 17.12.2020.

Ruski jezik III Predavanja 10.12.2020.

Ruski jezik III Predavanja 3.12.2020.

Ruski jezik III Predavanja 26.11.2020.