Sanja Čalović

mr Sanja Čalović

saradnik u nastavi mr | Filozofski fakultet | honorarno

Sanja Čalović-Nenezić, saradnik u nastavi, student doktorskih studija Pedagogije na Filozofskom fakultetu u Nikšiću. Rođena 29.09.1985. godine u Nikšiću, gdje je završila osnovnu i srednju školu. Dobitnik je diplome Luča. Osnovne akademske studije na Studijskom programu za pedagogiju upisala je studijske 2004/2005. godine na Filozofskom fakultetu u Nikšiću. Završila ih je sa prosječnom ocjenom “A” (9.81) i time stekla Stepen Bachelor (BA). Iste godine dobila je Studentsku nagradu Opštine...

Izabrane publikacije

Godina Kategorija Autori Naslov Izvor
2023SCOPUS
Sanja Čalović Nenezić, Milena Krtolica, Milica Jelić and Suzana ŠekarićPerceptions of Students and Teachers of the University of Montenegro on Academic IntegrityCenter for Educational Policy Studies Journal
2019SCI, SCIE, SSCI, A&HCI
Milica Jelić, Sanja Čalović Influences of preschool on the development of self-control in preschool children in MontenegroSouth African Journal of Education

Obavjestenja iz nastave