Elisabeth Mack

mr Elisabeth Mack

lektor | Filološki fakultet

Eli Mak (Elli Mack) je rođena 1984. godine u Tibingenu (Njemačka). Studirala je lingvistiku i međunarodnu komunikaciju, sociologiju, pedagogiju i njemački kao drugi strani jezik na Martin Luter Univerzitetu u Haleu i na Fridrih Šiler Univerzitetu u Jeni. Tokom studija živjela, studirala i radila je u Estoniji, Švedskoj i Rusiji.Završila je svoje studije odbranivši magistarski rad na temu „(Jezička) raznolikost u vrtiću – uklanjanje barijera u komunikaciji kroz jezičko i kulturno senzibilan rad sa roditeljima.“

Izabrane publikacije

Godina Kategorija Autori Naslov Izvor

Obavjestenja iz nastave

Njemački jezik i književnost-Metodika nastave njemačkog jezika sa školskim radom