Pavle Malović

mr Pavle Malović

saradnik u nastavi | Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Pavle Malović rođen 8.6.1993. godine u Nikšiću. Osnovnu školu "Ratko Žarić", kao i srednju školu gimnaziju "Stojan Cerović" završio takođe u Nikšiću. Osnovne studije na Fakultetu za sport i fizičko vaspitanje u Nikšiću upisuje 2014. godine, smjer Fizička kultura, a završava 2017. godine. Tokom osnovnih studija tri puta biva nagrađivan priznanjem za najbolji postignuti rezultat u tekućoj godini. Iste godine upisuje specijalističke studije na pomenutoj univerzitetskoj jedinici, a završava septembra 2018. godine, odbranom...

Izabrane publikacije

Godina Kategorija Autori Naslov Izvor
2020SCI, SCIE, SSCI, A&HCI
Pavle Malović, Duško Bjelica, Dragan Atanasov, Tatjana Trivić, Miodrag Drapšin, Nebojša Trajković, Nebojša Maksimović, Patrik DridKnee strength ratios in male judokas: age-related differencesArchives of Budo
2020SCOPUS
Gardasevic, J., Martinovic, S., Vasiljevic, I., Bubanja, M., Malovic, P., i Vrevic, EAnalysis of Trends in Anthropometric Characteristics of Montenegrin Young Men from Niksic from 1957 to 1969. Sport MontSport Mont

Obavjestenja iz nastave