Poziv za volontere u Centru za međunarodnu saradnju na EF

Dragi studenti,

Ukoliko ste zainteresovani da postanete volonteri u Centru za međunarodnu saradnju i učestvujete u širenju mreže partnerskih institucija Ekonomskog fakulteta, formiranju buddy programa, kao i u organizaciji ostalih aktivnosti Centra, koje za cilj imaju promociju međunarodne saradnje i mobilnosti, možete se prijaviti na e-mail cms.ef@ucg.ac.me.

Učešćem u radu Centra bićete u prilici da steknete vrijedne vještine i znanja, budete domaćini studentima iz inostranstva, kao i da dobijete značajnu referencu u Vašoj biografiji.

Prednost u selekciji imaće studenti koji su već bili učesnici nekog od programa mobilnosti, a dobrodošli su i oni koji žele da pomognu u razvijanju međunarodne saradnje na našem Fakultetu i koji planiraju da iste iskoriste tokom narednih semestara.

Rok za prijavu je petak, 7. oktobar u 16h. Uz prijavu je potrebno da dostavite kratku biografiju (bez posebne forme), kao i da naznačite da li ste koristili programe studentskih mobilnosti.

Centar za međunarodnu saradnju