Studijski program za psihologiju sa agencijom "Zopt" organizovao posjetu studenata inovaciono preduzetnickom centru "Tehnopolis" u Niksicu

Studijski program za psihologiju je u saradnji sa agencijom "Zopt" organizovao posjetu studenata inovaciono preduzetnickom centru "Tehnopolis" u Niksicu.Tom prilikom je psiholoskinja Marija Zoric, zaposlena u Agenciji, uputila studente u procedure rada na programima radne rehabilitacije. Profesorica dr Jelena Masnic je priblizila specificnost rada psihologa sa teze zaposljivim licima i ukazala na profesionalne izazove u posredovanju pri zaposljavanju. Ove aktivnosti su dio prakse u okviru predmeta Socijalna psihologija, a u oblasti rada sa vulnerabilnim grupama.