Pregled poena prije popravnog kolokvijuma

U prilogu se nalazi pregled poena ostvarenih tokom semestra, prije popravnog kolokvijuma koji će za studente koji su izabrali opciju A polaganja ispita, biti održan danas, kako je ranije objavljeno. Preostale ispitne obaveze na ovom predmetu će biti održane po sljedećem rasporedu:

KOLOKVIJUM (za studente koji su odabrali opciju B polaganja ispita) - 18.06. u 17h u sali 001
POPRAVNI KOLOKVIJUM (za studente koji su odabrali opciju B polaganja ispita) - 25.06. u 17h u sali 001
ZAVRŠNI ISPIT (za sve studente) - 29.06. počevši od 17h u sali 203
POPRAVNI ZAVRŠNI ISPIT (za sve studente) - 06.07. počevši od 17h u sali 203

Pošto imamo pravila Instituta za javno zdravlje kojih se moramo pridržavati prilikom organizacije ispita, molim sve vas koji želite da izađete na usmeni završni ispit da to pošaljete na adresu: osnove.marketinga2020@gmail.com najkasnije do 27.06. kako bi napravili optimalan raspored polaganja ispita. Ukoliko želite samo da upišete ocjenu u indeks, napišite i to u mailu, pa ćemo organizovati termin za to. Hvala!