METODIKA NASTAVE FILOSOFIJE SA ŠKOLSKIM RADOM - vježbe IX sedmica nastave - 08.04.2020 23:28

Poštovani studenti,

Budući da kontinuirano aktivno radite na pisanju Pripreme za ogledni čas iz filosofije i pripremi praktičnog predavanja, u prilogu vam dostavljam primjer pisane pripreme za čas Sociologije.

Iako ne postoji najbolja priprema za čas, ovu (koja je novijeg datuma) šaljem kao primjer koji će vam ponajprije poslužiti u pogledu forme, konkretnih zahtjeva i strukture koju bi svaka opširna priprema za čas trebalo da ima.

Naravno, ovim putem ćemo izbjeći šablonski pristup u pogledu sadržaja i podstaći inventivnost u osmišljavanju sopstvenih izbora i aktivnosti.

Želim Vam dobro zdravlje i uspješan rad u savladavanju aktuelnih programskih zahtjeva.

S poštovanjem,

S. Gvozdenović