Saradnja sa Marmara Univerzitetom u Istanbulu u okviru Erasmus +

U okviru Erasmus + programa mobilnosti, kolege sa Filozofskog fakulteta prof. dr Vladimir Bakrač i doc. dr Nataša Krivokapić, posjetili su Marmara Univerzitet u Istanbulu gdje ih je dočekao prorektor za međunarodnu saradnju prof. dr Nuri Tinaz, sa kolegama prof. dr Talipom Kucukcanom i prof. dr Melihom Cobanom.  Na Fakultetu za umjetnost i nauku ovog univerziteta, studentima osnovnih i master studija, kolege Bakrač i Krivokapić su održali niz predavanja iz oblasti Sociologije religije i Sociologije politike. Ova posjeta predstavlja nastavak saradnje uspostavljene tokom prošle godine između Filozofskog fakulteta i Marmara Univerziteta a planirana je još jedna uzajamna posjeta tokom aprila i maja tekuće školske godine.