GENERACIJA 2016 I STARIJI UPISI I OBNOVA GODINE STUDIJSKA 2021/2022 OSNOVNE STUDIJE EKONOMIJE I MENADŽMENTA

Upisi i obnova će se obaviti prema sledećem  rasporedu:

1. oktobra - generacija 2016 i 2015
  2. oktobra - generacija 2014 i stariji

Studenti kojima je ostao jedan ispit iz ljetnjeg semestra do kraja studija ispit mogu slušati i polagati u zimskom semestru–mentorski rad

(cijena ECTS kredita je 8,33 eura).

Dokumenta potrebna za upis i obnovu godine:

1. Indeks
  2. Prijavni list - uredno popuniti, obavezno lično potpisati i upisati kontakt telefon (formular se nalazi se na recepciji fakulteta).
  3. 3Zahtjev (uredno popunjen i potpisan) za odobravanje plaćanja školarine u ratama za studijsku 2021/2022. godinu, za samofinansirajuće studente (može se preuzeti sa sajta fakulteta – u prilogu je dokumenta ili sa recepcije fakulteta).
  4. Studenti koji plaćaju školarinu (samofinansirajući), treba da prilože uplatnicu prve rate (od tri rate po semestru) za zimski semestar na žiro-račun Ekonomskog fakulteta kod CKB 510-131-35. Na uplatnici je obavezno unijeti JSK u rubrici “poziv na broj”.

Uplata druge rate školarine za zimski semestar mora se obaviti najkasnije do 01. novembra 2021. godine, a treće do 20. decembra 2021. godine.

Za ljetnji semestar se primjenjuje isti princip, s tim da se prva rata uplaćuje najkasnije do 15. februara, druga do 15. aprila, a treća rata do 01.juna 2022. godine.

Studenti, koji do 20. decembra 2021. godine ne izmire svoje obaveze za zimski semestar, biće izostavljeni sa spiskova predmeta i neće moći da polažu ispite.