Obavještenje o odbrani polaznih istraživanja kandidata mr Damira Sindika

Ekonomski fakultet iz Podgorice obavještava javnost da će student doktorskih studija mr Damir Sindik javno braniti polazna istraživanja teme doktorske disertacije „Nelinearna dinamička analiza disekvilibrijuma i haosa u agregatima raspoloživog dohotka, imetka i potrošnje u EU makroekonomiji“ pred Komisijom za ocjenu podobnosti doktorske teze i kandidata u sljedećem sastavu:

-Prof.dr Ljiljana Kašćelan, Ekonomski fakultet Podgorica, Univerzitet Crne Gore, predsjednik;

-Prof.dr Vladimir Kašćelan, Ekonomski fakultet Podgorica, Univerzitet Crne Gore, mentor;

-Prof.dr Josip Tica, Ekonomski fakultet Zagreb, Univerzitet u Zagrebu, Republika Hrvatska, član.

Odbrana će se održati 11.05.2021.godine u 12,00 sati u Sali TEMPUS na Ekonomskom fakultetu u Podgorici.