Studentknija Irena Bogićević, odbranila je uspješno svoju magistarsku tezu

Na MASTER studijskom programu za INKLUZIVNO OBRAZOVANJE , studentknija Irena Bogićević, odbranila je uspješno svoju magistarsku tezu posvećenu problematici saradnje između porodice djece sa smetnjama u razvoju i škole, s posebnim osvrtom na efikasnost podrške učenicima u drugom i trećem ciklusu osnovne škole. Prezentaciju prikazanih rezultata propratili su i diskutovali članovi komisije za odbranu master rada, prof. dr Čedo Veljić (mentor), doc.dr Nada Šakotić i prof. dr Tatjana Novović, ali i predstavnici JU RC Resursni  za djecu i mlade "Podgorica", partnerske institucije u prethodno realizovanom Tempus projektu „FOSFIM  (FOUNDATION OF STUDY PROGRAMME FOR INCLUSIVE EDUCATION IN MONTENEGRO)“.