U okviru CEEPUS mreže jedanaest studenata Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje posjetilo Univerzitet u Novom Sadu

Studenti Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore boraviće ove sedmice na Univerzitetu u Novom Sadu u okviru Centralno-evropskog programa razmjene univerzitetskih studija – CEEPUS. Za njih je pripremljena odgovarajuća nastava, a imaće priliku da u narednim danima posjete i 6. Međunarodnu naučnu konferenciju EQOL (Globalni uticaj sportskih nauka), koja se održava između 11. i 13. aprila 2024. godine.

Ovo je izvanredna prilika za studente da se upoznaju s najnovijim dostignućima u području sportskih nauka i da uspostave profesionalne kontakte s istraživačima i akademicima iz regiona i svijeta.