Posjeta Fakultetu za sport i psihologiju iz Novog Sada

Studenati Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore, Nikolina Kovačević, Anđela Čarapić, Blažo Bošković, Jakov Vukčević, Goran Ražnatović, Balša Bošković, Bojan Savović, Veljko Lainović, Nikola Čađenović, Saša Vukadinović i Matija Prelević danas su posjetili Fakultet za sport i psihologiju (TIMS). Studente su primili dekanica Fakulteta prof. dr Romana Romanov i profesori prof. dr Zlatko Ahmetović i prof. dr Dušan Stupar. Prof. dr Romanov je studentima predstavila plan i organizaciju fakulteta, dok je prof. dr Ahmetović objasnio ciljeve rada.

Delegaciju našeg fakulteta koja je posjetila TIMS su činili i prodekan za nauku prof. dr Stevo Popović i saradnica u nastavi mr Milena Mitrović, a sastanku je prisustvovao i prof. dr Selčuk Akpinar sa Univerziteta u Nevšehiru (Turska). U razgovorima sa predstavnicima TIMS-a dogovorena je saradnja između fakulteta u polju nastave i nauke, kao i buduće međusobne posjete.

Tekst pripremila: mr Milena Mitrović, saradnica u nastavi